S placeným i neplaceným vyhledáváním jsem přišel úzce do kontaktu v roce 2004, v té době jako administrátor Centrum.cz. Už v té době jsem věděl, kudy se moje kroky budou ubírat. Svůj první větší web jsem postavil v roce 2007 a ikdyž cíl byl v PPC, uchvátilo mě SEO. A tak přišel na řadu další web, a další a další a… Už bylo jasné, že bude nutné směřovat mé kroky jinam. Na začátku roku 2009 jsem se stal součástí týmu Internet Konzultant (později Effectix), kde jsem získával cenné zkušenosti a rozvíjel se nejen v SEO, později i PPC, ale i v celkovém projektovém vedení. Měl jsem na starosti i tým copywriterů.

Od roku 2014 už jako součást Clocana s Martinem Vinšem a Lídou Zlatníkovou, se soustředím především na SEO + PPC a jejich spolupráci, protože společné zapojení těchto kanálů dokáže peníze vydělávat, nikoliv bojovat proti sobě.

Klientům pomáhám rozvíjet internetové podnikání, ať již jde o SEO nebo PPC ale i komplexní poradenství v oblasti online marketingu, třeba i za pomoci třetích stran.